Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wiecej Muchy, wiecej Muchy! Wiecej wypowiedzi tej pani i Platforma zejdzie do jednocyfrowego wyniku. Oby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ani ja ani nikt z moich znajomych nie zagłosuje na Muchę ani na Karpińskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Pan Bóg pokarał nas Muchami i Palikotami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepsza Mucha jak Krukowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, w dniu wyborów będzie widać która prawda zwyciężyła.
Do wyboru. Prawdę, świętą prawdę i g....o prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jadu sączą pisowskie trolle w komentarzach wow
Zmień tabletki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łoj..jak ministra cuś powie to aż ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak śpiewał Kabaret OT.TO - "ogólnie to kocham przyrodę, wcale się tego nie wstydzę - lubię wszystko co się rusza i tylko much nienawidzę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nucha mgsdhjkh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" - Dlaczego lubelski oddział PKP słynący z najczęściej psujących się lokomotyw i zdezelowanego taboru w Polsce dostaje tylko jeden skład Dart, mimo że reszta taboru dawno powinna iść na złom? - Od ośmiu lat jeżdżę pociągami. Stan infrastruktury kolejowej poprawił się, nikt nie może temu zaprzeczyć. "   ... Pani sama sobie zaprzecza.  10 grudnia 2014 r ...... http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019393,title,Joanna-Mucha-zdziwiona-stanem-kolei-Myslalam-ze-takich-pociagow-juz-nie-ma,wid,17092123,wiadomosc.html?ticaid=115c2b Joanna Mucha zdziwiona stanem kolei. "Myślałam, że takich pociągów już nie ma"   "Drodzy. Trasę Warszawa - Lublin pokonuję kilka razy w tygodniu. Czasem samochodem, czasem pociągiem, zresztą, znajdziecie ślady w moich wcześniejszych wpisach. Jeżdżę siedem lat, ale takim pociągiem jeszcze nie jechałam..." - tak swoją ostatnią podróż służbową opisuje Joanna Mucha, była Minister Sportu i Turystyki. Próbowaliśmy skontaktować się z posłanką PO, jednak odmówiła komentarza w sprawie wpisu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop Pislamizacji Lubelszczyzny i forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"dlaczego PO nie szuka nowych twarzy na listy" Serio? Pis w 2007 http://wybory2007.pkw.gov.pl/SJM/PL/KOMITETY/k4_6.htm Pis w 2011 http://opolelubelskie.naszemiasto.pl/artykul/kandydaci-do-sejmu-pis-okreg-nr-6-lublin,1058849,art,t,id,tm.html Pis w 2015 .. Kruk Michałkiewicz.. Tak, wiemy, ale czemu od 2007 nic nie robili ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha Palikota jako kolejny atrybut medialny zabierany na konferencje prasowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad trupem PO latają złote myśli muchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona tak na poważnie, czy jaja sobie robi? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POchwo mucho zapraszam cię na noc na dotarcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jej złote myśli wywieszę sobie nad biurkiem w pracy: Lotnisko -> należy tylko pilnować, żeby dobrze się rozwijało. Likwidacja szarej strefy -> Dzięki objęciu większej liczby Polaków systemem podatkowym. Śmigłowce ze Świdnika -> Odbyłam dziesiątki rozmów. Problem wyprowadzania firm i instytucji -> Lublin zmienia się i pięknieje. Katastrofa polityki prorodzinnej -> Są różne etapy tej transformacji. Choroby przywlekany przez uchodźców (wystarczy poczytać co się dzieje w Niemczech w szpitalach zakaźnych) -> tego typu wypowiedź jest absolutnie niedopuszczalna. Na koniec wisienka na torcie: "walczyłam o odwrócenie niekorzystnego dla nas algorytmu". Może ktoś wyjaśni, co to jest "algorytm odwrócony".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" - Dlaczego lubelski oddział PKP słynący z najczęściej psujących się lokomotyw i zdezelowanego taboru w Polsce dostaje tylko jeden skład Dart, mimo że reszta taboru dawno powinna iść na złom?- Od ośmiu lat jeżdżę pociągami. Stan infrastruktury kolejowej poprawił się, nikt nie może temu zaprzeczyć. "   ... Pani sama sobie zaprzecza.  10 grudnia 2014 r ......http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019393,title,Joanna-Mucha-zdziwiona-stanem-kolei-Myslalam-ze-takich-pociagow-juz-nie-ma,wid,17092123,wiadomosc.html?ticaid=115c2b Joanna Mucha zdziwiona stanem kolei. "Myślałam, że takich pociągów już nie ma"   "Drodzy. Trasę Warszawa - Lublin pokonuję kilka razy w tygodniu. Czasem samochodem, czasem pociągiem, zresztą, znajdziecie ślady w moich wcześniejszych wpisach. Jeżdżę siedem lat, ale takim pociągiem jeszcze nie jechałam..." - tak swoją ostatnią podróż służbową opisuje Joanna Mucha, była Minister Sportu i Turystyki. Próbowaliśmy skontaktować się z posłanką PO, jednak odmówiła komentarza w sprawie wpisu.
30 września jechałyśmy do Warszawy tym samym pociągiem i dodam,że podróż była znośna.Natomiast droga powrotna 01.pażdziernika to koszmar.Pociąg w stanie opłakanym,chyba gorszego złomstwa już nie ma nigdzie.Nie wiem czy dotarł do Kijowa... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepsza Mucha w ręku niż Kruk na dachu, ale wszystkie je przybija Karpiński. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja czekam z niecierpliwością na czat z Karpinskim, ciekawa jestem, bo na niego chcę oddać oczywiście swoj glos. A czatu z Michałkiewiczem na pewno oglądać nie bede. Strata czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...